Засоби індивідуального захисту

 
Якщо Вам необхідно придбати засоби індивідуального захисту, пропонуємо ознайомитись товарами цієї рубрики.
Компанія ТК-Спецодяг пропонує діелектричні рукавички купити в Україні. У нашому асортименті рукавички діелектричні безшовні та шовні, які надійно захищатимуть шкіру рук від струму з високою напругою. Також у наявності боти та калоші діелектричні, що вбезпечать ноги від дії електрики. Усі вироби ретельно тестуються та проходять відмінну перевірку на якість.
Також у рубриці Ви зможете знайти запобіжні пояси. Це комбіновані пояси, лямкові, з плетеним шнуром і канатом, стропи стрічкові, ланцюгові і тросові, пояси монтажні, стропи канатні. Вони мають різну функціональність, специфіку, але об'єднує їх міцність, потужність та надійність матеріалу, з якого виготовлені.
Засоби захисту голови та органів слуху представлені касками різних кольорів та форми для безпечної роботи на будівництвах і виробництвах. Каски є універсальні, будівельно-монтажні та шахтарські. Також у нас є різні види навушників і протишумів "Беруші" з тасьмою та на основі пінополіуретану.
Захист органів зору забезпечується окулярами відкритого типу для зварювальників, які вже мають вбудований світлофільтр і захищають від металевих блисків. Також Ви можете обрати захисні щитки і маски, які добре підходять для зварювальних робіт в закритих приміщеннях. Є також багатофункціональні окуляри з вентиляцією і захисними відкидними механізмами.
Щоб уберегти органи дихання пропонуємо широкий вибір противогазів та респіраторів. Також у нас представлені респіратори компанії ЗМ.
Захист від хімічного впливу представлені хімстійкими комбінезонами та фартухами.
 
 
 
 
 
 
 
 
Щоб здійснити замовлення, залишайте заявку на сайті або телефонуйте за контактним номером. Оперативна доставка та гнучка цінова політика гарантована.
 

Пошук по сайту

Шукати

Офіційний сайт

Спецодяг, спецвзуття, засоби індивідуального захисту від ТК - Спецодяг

Спецодяг, спецвзуття, засоби індивідуального захисту від ТК - Спецодяг

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create