Чому камуфльований одяг - універсальний наряд

Камуфльований одяг є одним з різновидів форменого спецодягу. Традиційно використовується військовими в якості маскувальною одягу, що допомагає вести бій на місцевості. Сам по собі камуфляж може бути різних кольорів, котрі представляють собою хаотичну послідовність з темних і світлих плям одного тону. Сучасне застосування такої уніформи актуальне в різних професійних областях. Наша «ТК-Спецодяг» пропонує Вам костюм камуфльований купити за оптимальною ціною.
Одяг типу мілітарі є стандартною формою для представників наступних професій:

  • військово-польова служба – насичений зелений окрас;
  • морські війська – перевага світло-сірого кольору;
  • міська служба охорони – велика частина темно-сірого кольору;
  • будівельник, робітник – камуфльований зелений комбінезон;
  • військова форма – літня і зимова, темно-зелена;
  • мисливець, грибник – великі плями різних відтінків зеленого.


Як видно з цього списку, діапазон застосування і поширення камуфляжного одягу досить широкий. Навіть у світі моди зустрічаються численні шанувальники стилю і забарвлення мілітарі, хоча такий одяг не має жодної з властивостей спецодягу. Військовий одяг, котрий є в продажі на нашому сайті, може стати у нагоді людям не лише людям, чий рід занять співпадає зі згаданим, а й людям, яким до душі носити кмуфльований одяг у повсякденні. Купити камуфляжний костюм у нас означає купити якісний і добротний військовий одяг, котрий виглядатиме солідно і якісно у повсякденному житті та зможе захистити у житті воєнному.
До вибору камуфльованого одягу варто поставитися відповідально. Особливу увагу слід звернути на якість тканини.

Наш камуфльований одяг має такі переваги:

  • виготовлений з міцного матеріалу, який швидко віддає вологу і висихає;
  • захищає від комарів і інших настирливих комах і, якщо ви займаєтеся полюванням, дозволить вам добре замаскуватися;
  • на нашому камуфляжному одязі багато кишень, в які можна ховати завжди необхідні під рукою предмети;
  • добре захищає від холоду, дощу, вітру, снігу і навіть спеки, так як зберігає температуру тіла.

У нас ви можете придбати камуфляж для власних потреб, для армійських та військових організацій, існує система знижок. Також Ви можете замовити пошив спецодягу, вказавши своє побажання.

Наш камуфльований одяг виготовлений з гарантією якості на довгі роки, а подвійні чи потрійні шари матеріалу роблять одяг теплим і зручним у користуванні. Спецодяг різної комплектації (штани, бушлати, куртки). Колір хакі у костюмах є різних відтінків. Матеріали спецодягу відповідають усім євростандартам. Він відрізняється своєю міцністю, практичністю і зручністю, а це означає зроблений з матеріалу, який буде довго служити. Наша "ТК Спецодяг" пропонує до Вашого вибору найширший вибір військового одягу, камуфляжу.Заходьте і замовляйте товари на нашому сайті.