Медичний костюм чи халат: стильні та комфортні варіанти спецодягу для лікарів

Лікар - чи не найважливіша професія в світі. Щоб медпрацівники могли виконувати свою роботу на відмінно, необхідно врахувати всі нюанси та деталі. Однією з таких деталей є спецодяг для медпрацівників. Сьогодні ринок пропозиції медичного одягу переповнений різноманітними фасонами та кольорами. Купуючи медичний одяг треба врахувати специфіку роботи того чи іншого лікаря, а також можливість індентифікації пацієнтами лікаря за цим одягом. Найбільш поширеними на сьогодні моделями залишаються класичні костюми та медичні халати. Про особливості та переваги обох варіантів ми і поговоримо.

Перш ніж ми перейдемо безпосередньо до варіантів одягу, необхідно зазначити загальні вимоги до одягу цієї категорії. Зокрема, існує 3 "золотих правила" для медичного одягу - комфорт, практичність, зовнішній вигляд.

Комфорт виключє будь-які тісні рукави, натираючі шви тощо. Одяг не має сковувати рухи лікарів та заважати професійній діяльності.

Щоб забезпечити практичність обирайте якісні тканини, які будуть довго та надійно Вам служити, також будуть легко пратись та прасуватись. Ще важливо щоб одяг не линяв, не втрачав свій колір після прання.

Зовнішній вигляд одягу вважають спірною характеристикою, проте щоб не загубитись серед своїх колег в однотипному одязі одного кольору, подбайте про те, щоб Ваш костюм чи халат виглядав достойно.

Тепер перейдемо до характекристик одягу, почнемо з медичного халату.

Білий халат - традиційний одяг лікаря. Проте сьогодні лікарі не обмежуються тільки білим кольором. Такий одяг є досить практичним, адже його можна одягнути поверх іншого. Існують моделі, які мають застібку на спині, що є дуже зручним при проведеннях операцій. Найчастіше халати використовують медсестри.

Медичні костюми.

Такий тип медичного одягу як костюми з'явився не дуже давно, проте вже набув широкого розповсюдження. В костюмах зручніше, ніж в халатах, виконувати різноманітні медичні маніпуляції. Крім того, костюм можна одягати безпосередньо на нижню білизну, що дуже зручно в літню спеку. Окреме місце треба виділити хірургічному костюмі. Його особливість - зав'язки на спині. Хірургічний одяг необхідно купувати блакитного чи зеленого кольору, адже саме ці кольори не відбивають світло від операційних ламп.

Отже, можна зробити висновок, що і халат і костюм мають чимало переваг. Обираючи одяг необхідно спиратись виключно на особисті параметри та вподобання. Якщо Вам необхідно придбати якісний медичний одяг, звертайтесь в компанію ТК-Спецодяг. Широкий вибір та доступні ціни компанією гарантуються!