Зварювальний костюм купити у ТК-Спецодяг: вимоги та характеристики

У процесі виконання зварювальних робіт необхідно використовувати спеціальний одяг, який буде надійно захищати тіло від опіків. Зварювальні роботи є досить небезпечними для життя, тому спецодяг повинен відповідати певним вимогам щодо безпеки.

Основними з них є такі:

• лаконічний силует для забезпечення максимальної зручності: костюм не повинен сковувати рухів, а рукави не мають бути занадто довгими;

• використовуваний матеріал повинен мати водовідштовхувальні властивості, для цього костюм просочується спеціальною рідиною;

• високий рівень міцності, не допускається жодних механічних пошкоджень.

Виділяють велику кількість різновидів зварювальних костюмів:

• замшеві;
• шкіряні;
• суконні;

• брезентові.

Найпопулярнішим із них, напевно, є брезентовий костюм. Він надійно захищає тіло у процесі зварювальних робіт. Захисні властивості брезенту базуються на його щільності, проте брезент за умови тривалого високотемпературного впливу може горіти, тож зварювальнику необхідно струшувати із себе металеву окалину.

Кожен костюм перед використанням проходить спеціальні випробування, зокрема температурою. Після цього визначається час, за який тканина прогоріла.

Зварювальний костюм купити можна в компанії «ТК-Спецодяг». Наші костюми мають надзвичайно високу якість пошиття, є дуже практичними та мають стильний дизайн. Увесь одяг є надзвичайно простим у догляді та має тривалий експлуатаційний термін. Для пошиття використовуємо тільки високоякісні матеріали, які є надзвичайно зносостійкими.

Крім того, у нас Ви зможете придбати й інші засоби індивідуального захисту. В асортименті можна знайти, зокрема, маски зварювальника, що виготовлені з якісного та термостійкого матеріалу (що дуже важливо у роботі зварювальника), а також захисні окуляри та взуття.

Виконуємо оптові та роздрібні замовлення по всій території України. У наявності широкий асортимент якісного спецодягу, спецвзуття та інших засобів індивідуального захисту. За потреби обов’язково проконсультуємо Вас та допоможемо зробити правильний вибір. Можливе нанесення різних фірмових логотипів та знаків на спецодяг залежно від побажань замовників. Випробування костюмів проводимо у лабораторіях Українського державного сертифікаційного центру.

Будемо раді нашій співпраці!