Зварювальні окуляри хамелеон: переваги та особливості

Кожній людині, яка працює на виробництві, необхідні засоби захисту. Проте є особливо небезпечні спеціальності, які потребують додаткового спеціального обладнання задля убезпечення органів чуття. Особливо це стосується зварювальних робіт, при яких легко отримати травми очей та обличчя. Ефективним засобом захисту є окуляри хамелеон, які мають свої переваги, особливості та властивості. Вони надійно захищають від засліплення яскравим світлом та металевих бризок. 

Такі окуляри користуються значно більшою популярністю, ніж звичайні зварювальні маски. Вони набагато зручніші та ефективніші, більше того, сучасні варіанти "хамелеонів" навіть дозволяють носити під ними окуляри для зору.

Зварювальні окуляри хамелеон повинні відповідати певним державним стандартам. Вони мають бути невеликої ваги, щільно прилягати до шкіри, щоб унеможливити навіть найменшу ймовірність потрапляння іскор в очі. Такі окуляри повинні забезпечити широке поле зору і вентиляцію, а скло не викликати подразнення та не пітніти.

Лінзи для окулярів мають неоднакові ступені захисту і властивості. Матеріалом для них має бути скло різного ступеня затемнення. Самі лінзи виготовляють з ацетату, полікарбонату та високоміцного пластику, а їх мінімальна товщина повинна становити 3 мм (подеколи використовують двохміліметрові лінзи). Окуляри зварювальника обов'язково повинні мати темне скло, бо це запорука захисту органів зору. Також їх виготовляють різної потужності та для закритих і відкритих місць. 

Переваги зварювальних окулярів хамелеон:

1. Простота у використанні.

2. Зручність та можливість підлаштування до будь-якого типу обличчя.

3. Можливість легко повертати головою.

4. Широке поле зору.

5.Зручна конструкція дозволяє піднімати відкидний світлофільтр. 

6. Багатофункціональність, призначення для різного роду робіт.

"ТК-Спецодяг" пропонує зварювальні окуляри хамелеон за вигідною ціною і з надійною гарантією. Вони оснащені вбудованим світлофільтром, виготовлені з якісного матеріалу та щільно прилягають до обличчя. Вам не треба турбуватися про безпечність роботи. Ми подбали про вас і пропонуємо зварювальні окуляри відкритого і закритого типу, призначені для різного роду робіт. Затемнене скло надійно оберігає органи зору від металевих бризок та відсвічування, а хороша вентиляція не сприяє сльозотечі. Перевага "хамелеонів" - у вбудованому у скло світлофільтрі, який автоматично вмикається в захисний режим при появі зварювальної дуги. Такий механізм дозволяє рідким кристалам поляризуватися під впливом напруги. Універсальніть зварювальних окулярів надзвичайна, бо вони захищають від будь-якого виду випромінювання.

Заходьте на наш сайт і обирайте надійні окуляри з гарантією на довгі роки. Доставляємо в усі регіони України.

ТК-Спецодяг" дбає про вашу безпеку! Звертайтесь!