Рукавички діелектричні - надійний захист від струму

Спеціальний одяг дуже затребуваний практично на всіх виробництвах. Жилети зі світловідбиваючими смугами, комбінезони, куртки, халати, взуття - усе це широко застосовується на різних типах підприємств. Поговоримо про рукавички діелектричні, які є відмінним захистом для електриків і зварювальників.

Такі рукавички чудово захищають від ураження електричним струмом, адже виготовлені з ізолюючого матеріалу. Також такі рукавиці запобігають травмам рук і пальців при ремонті і монтажі техніки та проводки. Вони дозволяють безпечно працювати з обладнанням і мережами з напругою понад 1000 В.

Забезпечення працівників діелектричними рукавицями - це обов'язкова умова при проведенні електротехнічних робіт. Без таких рукавичок не обходиться виконання ремонту обладнання чи прокладання проводки.

Діелектричні рукавиці складаються зі щільної листової гуми та латексу і формуються так, що під них можна надягати звичайні теплі рукавиці, аби руки не промерзали. Для діелектричних рукавиць існують спеціальні стандарти, згідно з якими їхня довжина сягає 35 см. Такі рукавиці потрібно надягати поверх одягу, щоб унеможливити попадання електричних іскор на людину.

 Діелектричні рукавиці діляться на декілька видів, адже передбачають роботу з різним електричним обладнанням і мережами:

1. Дво- і п'ятипалі, останні з яких є зручнішими та повноцінно захищають усі пальці рук. Це спрощує процес ремонту електроустаткування та монтажу проводки.

2. Рукавиці безшовні і зі швом виготовляються зі щільної гуми. У других наявність шва передбачена конструкціями. 

3. Є діелектричні рукавиці для роботи з електромережами до 1000 В і понад 1000 В.  Останні мають абсолютний рівень захисту і спеціальне маркування (Ев та Ен).

Діелектричні рукавиці проходять випробування і перевірки згідно з вимогами стандарту безпеки. Для цього існує спеціальна процедура, яка проводиться на заводі-виробнику і безпосередньо в місці зберігання та експлуатації і прописана в ДСТУ. Випробування діелектричних рукавичок відбувається на спеціальному стенді (ванна з водою і електроустановкою). Засоби захисту поміщають у ванну і наповнюють водою, після цього між корпусом ємності і електродом всередині подається струм певної частоти і сили. Усі дані цієї перевірки вносять у бланк і зазначають усю необхідну інформацію. Після будь-яких перевірок діелектричних рукавичок заповнюють форму протоколу, де вказують термін наступних випробувань, головні характеристики засобів захисту та інші дані. 

Перевірку проводять раз у півроку. Якщо все пройшло успішно, то ставлять штамп, який заявляє про відповідність вимогам стандарту. Позначка показує частоту випробувань рукавиць, безпеку для подальшого використання та кінцеву дату придатності.

 "ТК-Спецодяг" пропонує діелектричні рукавиці, виготовлені з якісних матеріалів, що відповідають усім вимогам держстандарту та проходять ретельні перевірки з додатковими оглядами на наявність різних механічних пошкоджень, тріщин. Наша продукція ретельно перевіряється на ізолюючі властивості та випробовується на найвищі рівні захисту. Діелектричні рукавиці є надійними при різних електротехнічних роботах і довговічно служать. Ми пропонуємо вам широкий асортимент рукавиць у різних кольорах. Заходьте на наш сайт, де є великий перелік товарів, і замовляйте продукцію для ваших потреб і вподобань. Ми надаємо консультації у будь-якому зручному режимі.

"ТК-Спецодяг" подбає про вашу безпеку і життя! Звертайтеся!