Спецодяг зимовий чоловічий: критерії вибору

З наближенням холодів постає питання: як вибрати якісний зимовий спецодяг? Зараз настільки велике розмаїття таких виробів, що складно підібрати саме те, що треба. Проте існують стандарти і певні критерії, врахувавши які ви зможете зробити правильну покупку.  

Перше правило - це зручність та забезпечення працездатності людини при низьких температурах. До зимового спецодягу висуваються високі вимоги щодо теплозбереження, надійності, довговічності та універсальності матеріалу, з якого він виготовлений. Усе це передбачає ДСТУ, який підкреслює особливу важливість спецодягу з метою захисту життя і здоров'я. Він регламентує універсальність спеціалізованих виробів. Стандартом також передбачені комплектність, функціональність, щільність прилягання, правила крою та пошиття до ширини стібка. Це враховує ергономіка.

Державні стандарти зазначають час роботи на холоді в спецодязі, клімат та рекомендацію щодо застосування матеріалів, певні деталі, що мають відношення до утеплення одягу. Вони враховують усю відповідність системі захисту безпеки праці, тому повні комплекти містять термобілизну, спецвзуття, захист рук, голови та обличчя. 

Другим критерієм вибору спецодягу є використання сучасних матеріалів і наповнювачів, тобто холофайберу, поліефірного покриття, підкладок з дихаючої мембрани.

1. Холофайбер як нетканий матеріал має пористу фактуру, а хаотичне розміщення волокон знижує теплопровідність. Самі ж волокна "не бояться" впливу зовнішніх чинників, а відмінна пружність забезпечує хорошу теплоізоляцію. 

2. Синтетична мембрана може пропускати речовини, але тільки з виведенням їх назовні. Мікропори її структури дозволяють регулювати потовиділення, піт не затримується на одязі і не спричиняє незручностей робітникам на виробництві. Також мембрани застосовують в якості водовідштовхувального шару або покриття, що регулює температуру.

3. Захисні поліефірні покриття використовуються для забезпечення морозостійкості. Поліефірні тканини у цьому плані володіють найліпшими якостями.

У цьому полягає і третє правило вибору: досягнення високого ступеня теплозбереження в поєднанні з легкістю і комфортом. Такий одяг має не перетискати тіло, а дозволяти йому «дихати». Тому для цього використовують мембранні тканини, які є паропроникними. Додатковим захистом слугує тепла натільна білизна з натуральних матеріалів. Це зумовлює багатошарову конструкцію, яка в міру тонка, але з якомога більшим теплозбереженням.

Група компаній "ТК-Спецодяг" пропонує великий асортимент спецодягу з різними наповнювачами та захисними шарами з виконанням усіх вимог держстандартів. У нас ви знайдете спецодяг зимовий чоловічий з термобілизною та спецвзуттям. Ми гарантуємо вам якість та надійність курток з капюшоном, штанів, напівкомбінезонів чи жилетів. У нас ви знайдете усе на різні смаки і вподобання. Комплекти відмінно захищають від зимових холодів і зручні у використанні. Також ми подбали про естетичний вигляд спецодягу. Фасони у нашого спецодягу найрізноманітніші, також ми враховуємо такі деталі, як щільно прилягаючі манжети, еластичний пояс і низ куртки та застібки-"блискавки" із захистом від вітру.

Робимо усе задля вашої безпеки та здоров'я! "ТК-Спецодяг" чекає замовлень!