Спецодяг як спосіб захисту, реклами і виклику довіри

Спецодяг. Здавалося б, про нього нічого сказати. Якщо ти лікар - носи халат білий медичний, якщо працюєш на будівництві - одягни каску, якщо ти кухар - ковпак на голову, фартух на талію тощо. Але насправді це більш глибока тема, адже від спецодягу залежить безпека працівника, дотримання санітарно-гігієнічних норм і навіть імідж усієї компанії або підприємства.

Перші уніформи (якщо, звичайно, їх можна так назвати) з'явилися ще в Давньому Єгипті, коли чоловіки, що будували піраміди, перед початком роботи надягали однакові пов'язки на стегна. Час минав, світ розвивався і спецодяг став невід'ємною частиною самої роботи. Лицарі і кольчуги, лікарі та білі халати, судді і мантії - це все спецодяг, який розвивався і еволюціонував разом з усім людством. Елементом робочої уніформи колись були і джинси. Ці штани з міцного матеріалу свого часу стали справжньою знахідкою для американських робітників завдяки своїй зносостійкості і практичності. Через деякий час джинси стали найбільш трендовою річчю як для чоловіків, так і для жінок, яка і зараз не поступається іншим елементам стильного сучасного гардероба.

Спецодяг відрізняється своєю практичністю. Над розробкою форм трудяться дизайнери, технологи і навіть хіміки, ретельно намагаються зробити так, щоб тканина мала водовідштовхувальні властивості, що не була легкозаймистою, не м'ялася, була міцною і так далі. Але крім цього часто робочий одяг є способом підтримати імідж організації і навіть створити рекламу. Людям набагато приємніше, коли в кафе їх обслуговують однаково одягнені офіціанти, а в готелі зустрічає персонал в одязі з фірмовим логотипом. У таких випадках людина на підсвідомому рівні починає відчувати більше турботи про себе і сприймає організацію з усією серйозністю, починаючи довіряти її працівникам.

Саме на виклик довіри клієнта або бізнес-партнера і орієнтуються керівники великих ресторанів, готелів і компаній, замовляючи фірмовий одяг для свого персоналу. Психологи стверджують, що красивим людям довіряють більше. І скільки б ми не говорили самі собі, що краса стоїть для нас не на першому місці, саме від неї залежить наше перше враження і ступінь довіри до людини. І обманювати теж люди вчаться красиво. Підтверджує це той факт, що один американець створив лінію уніформ для професійних жебраків, дизайнер стверджує, що цей одяг допоможе заробляти тому, хто її купить, близько 40 000 доларів на рік. Тепер розумієте, чому вигідно одягати свій персонал однаково?

Купити спецодяг можна в нашому інтернет-магазині. "ТК Спецодяг" виготовляє високоякісні форми, медичні халати, сигнальні жилети, камуфльований одяг і так далі. Ми використовуємо виключно якісні матеріали та слідуємо всім стандартам і вимогам. Наша продукція проходить випробування в кращих лабораторіях України, тому ви можете бути впевнені в її надійності. Уже 19 років ми займаємо лідируючі позиції на ринку спецодягу, звертайтеся до нас і ви не пошкодуєте про свій вибір!