Медичний спецодяг: комфорт, здоров'я і мода!

Люди, які кожен день борються за чужі життя, безумовно вимагають поваги. Лікарі піклуються про наше здоров'я, відстоюють наші права на гарне самопочуття і заради цього жертвують своїми силами і часом. Професія лікаря - професія супергероя. Але і герої потребують турботи. Саме тому наша фірма займається виготовленням спецодягу для медичного персоналу і не тільки. Робочий одяг та взуття повинні бути максимально якісними, що ми і забезпечуємо для наших клієнтів. Ми хочемо поділитися з вами деякими порадами щодо вибору медичного одягу, які допоможуть вам зробити правильний вибір і безпомилково визначити, чи вартий той чи інший костюм вашої уваги, здоров'я і грошей.

Перше, на що варто звернути увагу при виборі спецодягу, чи не сковує він рухи і чи підходить вам за розміром. Пам'ятайте, що в цьому вам доведеться працювати, і працювати ви будете далеко не 15-20 хвилин, тому комфорт для вас повинен бути на першому місці. Поцікавтеся, з якого матеріалу пошитий костюм, чи володіє ця тканина антистатичними і крововідштовхуючими властивостями. Якщо ви вибираєте хірургічний костюм, не забувайте, що він повинен забезпечувати хорошу вентиляцію і випаровування вологи. Найбільш відповідними вважаються медичні костюми з бавовни, це відносно недорога тканина, тим не менш, вона володіє всіма потрібними для медпрацівника характеристиками. Також досить поширеним є спецодяг з бязі, але доглядати за ним набагато важче і довговічним його назвати важко. Крім цього, для виготовлення медичних форм використовують ситець, габардин і сатин. Використання неякісної тканини може викликати почервоніння, свербіж і різні висипання. Будьте уважні до вибору спецодягу - подбайте про своє здоров'я!

Більшість людей асоціюють медпрацівників виключно з білими халатами, але до чого нам ці стереотипи? Мода не стоїть на місці. Для працівників медицини в тому числі. Не обмежуйте себе в кольорі! Білий колір асоціюється з абсолютною чистотою і викликає довіру у пацієнтів, але не варто обмежуватися тільки білим. Блакитний і синій прийнято вважати кольорами інтелігентності й освіченості, вони додадуть вашому образу аристократичних ноток. Відтінки зеленого (як усім давно відомо) заспокоюють і символізують гармонію. А світлий рожевий костюм підійде лікарям, які працюють з дітьми, адже цей колір нагадує про ніжність і турботу. Також ви можете вибрати персиковий, фіалковий, бірюзовий і оранжевий кольори, головне, щоб вони не були занадто помітними і яскравими. Не менш стильно виглядають кольорові вставки на білих або бежевих медичних халатах. Вибравши один з перерахованих кольорів, ви не тільки подбаєте про власний зовнішній вигляд, а й найкращим чином подієте на своїх пацієнтів, адже підсвідомі асоціації ще ніхто не скасовував.

Звертайтеся до "ТК Спецодяг"! Ми займаємося розробкою та продажем професійного одягу різного призначення. У нас широкий асортимент медичних халатів і хірургічних костюмів високої якості та за доступною ціною. Ми подбаємо про ваш комфорт і здоров'я!

Заходьте на наш сайт, щоб ознайомитися з повним переліком асортименту і зробити замовлення!