Безпека - напевно, головне побажання, яке висувається при виконанні будь-якого виду робіт. Для того, щоб людина, спеціальність якої пов'язана з працею на висоті, була застрахована від падіння, є деяка кількість видів страхувального оснащення та спорядження, одним з яких вважається страхувальний пояс монтажний. Адже якщо мова йде про роботу на висоті, вимоги до безпеки працівника, що виконує висотні роботи, ще більш жорсткі.

Без монтажного пояса будівельник не може працювати - це дуже потрібна і незамінна річ, яка повинна перебувати у запасі будь-якого працівника. Для того щоб потрібне будівельне обладнання було постійно під рукою, особливо якщо роботи ведуться на великих висотах і класти його елементарно нікуди, використовують збірний пояс.

Ремені
Залежно від моделі та призначення, є монтажні пояси з грудними або пов'язки ременями. Дані складові гарантують непорушність кріплення системи на тілі працівника. Пояс з надійними ременями гарантує безпеку монтажника в підвішеному стані.

Розвантажувальні петлі
На монтажному поясі є плечові і набедренні розвантажувальні петлі. Дані складові передбачені для пониження ривкового перевантаження на ремені пояса у разі втрати працівником точки опори. При аварійній ситуації петлі приймають на себе вагу монтажника, знижуючи можливість отримання травми.

Фурнітура
Пояс збірний оснащений залізними кільцями, що забезпечують злиття частин страхувальної прив'язі. Пряжки ременів ліквідують випадкове відкриття. Карабіни страхувального пояса використовуються для вільного кріплення до деталей костюму, їх пристосування дозволяє монтажнику дієво поміняти стан в безпеці.

Пояс збірний володіє текстильними складовими, які виготовляються з цілісної стрічки. Присутність швів та інших з'єднань не дозволяється. Тканина ременів і петель обробляється нетоксичними просоченнями для захисту від дії води і сонячного випромінювання. Отвори під кріпильні складові проколюються або пробиваються (для шкіряних і пластмасових матеріалів) фабричним методом. Пряжки та карабіни робляться з високовуглецевої сталі, стабільної до згинання. Перед надходженням у продаж пояс проходить тести з перевантаженням, яке в багато разів перевищує звичайну вагу людини.

У каталозі компанії "ТК-Спецодяг" представлені моделі для проведення пожежних, будівельних, монтажних і ремонтних робіт. Ви зможете купити пояс страхувальний, вартість якого залежить від призначення і комплектації оснащення. Усі пропоновані нами продукти мають гарантовано високу якість і конкурентоспроможні розцінки. Ми надаємо нашим покупцям монтажні пояси, виготовлені на новітньому обладнанні. Продукт проходить серйозний контроль.

Ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам! Наша компанія запрошує всіх зацікавлених осіб до довгострокової і взаємовигідної спільної роботи. Для отримання детальної інформації зателефонуйте нам за контактними телефонами.