Зимовий спецодяг необхідний для роботи на відкритому повітрі в холодну пору року. Вітер, дощ і метелиця тепер не перешкода для роботи! Робочий одяг відмінно оберігає персонал від несприятливих атмосферних явищ і робить умови їх праці найбільш зручними і безпечними.

Хороший зимовий спецодяг повинний не тільки належно виглядати, але і забезпечувати комфорт своїх власників. Він повинний повністю захищати тіло від переохолодження і вогкості, разом з тим не допускаючи перегріву під час активних фізичних навантажень. Якщо купити зимову уніформу, що володіє всіма перерахованими вище перевагами, вашим співробітникам працювати стане простіше і приємніше, ефективність праці помітно зросте, а довіра клієнтів до вашої компанії збільшиться.

Компанією «ТК-Спецодяг» накопичений великий досвід у сфері пошиття зимового одягу. Зимова спецівка не тільки захистить Вас від холоду, але і створить солідний вигляд компанії. Вашим клієнтам буде приємно співпрацювати з працівниками в спецодязі з логотипом. Стиль фірми безпосередньо залежить від непримітних, здавалося б, дрібниць.

Ми уважно підходимо до розробки дизайну власних моделей. Кваліфіковані лекала, гідні уваги фасони, відбір високоякісних матеріалів - характерна риса наших товарів. Спецодяг для зимової погоди робиться з теплоізолюючих матеріалів. Він не дає відчуття тяжкості при носінні, ніяк не сковує рух. Працювати в ньому дуже комфортно.

Також до плюсів нашого одягу відноситься його неймовірна міцність. Він запросто піддається чищенню і пранню. Наш робочий зимовий одяг дуже якісний, тому Вам не потрібно буде часто міняти його і купувати новий. При пошитті зимового спецодягу ми приділяємо величезну увагу створенню безпечних умов праці для робітників.

Матеріали, які ми використовуємо для створення якісного одягу, дозволяють уникнути основної маси травм, які можна отримати, виконуючи у тому числі і елементарну роботу. Світловідбиваючі вставки на одязі вважаються незамінним атрибутом спецодягу при виконанні роботи на вулиці. Вони дозволяють уникнути ситуацій, що загрожують життю і здоров'ю службовців.

Крім того, можна вибрати універсальний спецодяг з тканин, що захищають від промислових забруднень, хімічних речовин і навіть від вогню. Та ще й зробити так, щоб простий спецодяг перетворився на фірмову візитну картку вашої компанії і став додатковою рекламою організації.

Наша фірма виготовляє лише доброякісний утеплений спецодяг. У першу чергу наші фахівці віддають перевагу захисним властивостям робочого одягу та його зручності. У компанії "ТК-Спецодяг" широкий вибір зимового спецодягу: утеплені комбінезони, куртки, штани, костюми та інше.

Ми пропонуємо купити одяг для працівників різних професій, який відрізняється простотою в дизайні і зручністю. У нас є величезна кількість моделей для професіоналів різної ланки, які підкреслять індивідуальність вашого персоналу. Окрім цього, одяг забезпечить зручну і безпечну роботу в будь-яку пору року. Доручіть пошиття зисового спецодягу експертам! І ви не розчаруєтеся.